Nasze Psy

    Nasza przygoda z  Rhodesian Ridgeback  narodziła się z wielkiej miłości i pasji do tych zwierząt.

Rozważaliśmy wiele ras, analizowaliśmy wzorce, czytaliśmy opisy charakterów. Wybraliśmy Rhodesian Ridgeback, ponieważ urzekł nas pełen życia, cudowny pies, elegancki i dostojny a zrównoważony charakter po prostu nas zauroczył.  Był to strzał w przysłowiową dziesiątkę.

    Od 2014 roku staliśmy się najszczęśliwszymi posiadaczami przecudnej  Pasali.

   Pasala przyjechała do nas z Krakowa  z Folwarku Zwierzęcego. Już od pierwszej chwili wiedzieliśmy, że będzie to nasza ukochana sunia. „Skradła nasze serca” to za mało powiedziane, ona skradła nas w całości i tak jest do dnia dzisiejszego. Stała się członkiem naszej rodziny a my z dumą patrzyliśmy jak pięknie dorastała i stała się w końcu przecudną damą.

    Pasala od początku mieszkała z naszą amstafką, która również miała  wkład w jej wychowanie. Nauczyła ją wszystkich pozytywnych zachowań jakie powinien mieć zrównoważony pies.

Tak jak wszystkie Rhodesiany, Pasala uwielbia biegać, ale również wspaniale pływa i uwielbia zabawy w wodzie. Jak większość Rhodesianów jest nieufna w stosunku do nieznajomych, ale doskonale adoptuje się w każdych warunkach i akceptuje wszystkich w każdej sytuacji przy tym bacznie nas obserwując szukając potwierdzenia swojego zachowania...

48425220_338317970096619_260619546670189